Stavební firma

stavební firma DVASTAF GROUP

Stavební práce – rekonstrukce, revitalizace, novostavby

Stavební firma DVASTAF GROUP se zaměřuje na stavební zakázky malého, ale i velkého rozsahu. Zejména v Brně a v Praze Vám tak dokážeme nabídnout kvalifikovaný personál na nejrůznější stavební a související práce.

Stavební firma DVASTAF GROUP odvádí kvalitní práce na novostavbách, rekonstrukcích domů a budov, revitalizacích bytových domů.

Stavební firmu DVASTAF GROUP reprezentuje profesionální tým zkušených lidí, kteří se ve stavebnictví pohybují desítky let. Takže samozřejmostí je i nabídka poradenství, konzultací nebo zajištění stavebního dozoru.

Nerozlišuje mezi velkými a malými zakázkami! Všem partnerům se věnujeme s maximální péčí a pozorností.  Od našich pracovníků vyžadujeme vždy maximálně vstřícný přístup, ať už se jedná o stavební práce pro veřejný sektor, nebo jde naopak o stavební práce pro soukromý sektor.

stavební firma DVASTAF

Stavební firma DVASTAF GROUP Vám pomůže s veškerými stavebními práceni v Brně a okolí. Zaměřujeme se především na revitalizace rodinných nebo bytových domů a zateplování fasád domů.

Chceme být skutečným partnerem investorů a naším největším cílem jsou spokojení zákazníci, ať už pro ně zajišťujeme stavby na klíč nebo stavební a řemeslné práce, ale i údržbu nemovitostí či dozorování staveb nebo projekční činnost, případně i rozpočty a výkazy výměr.

Pokud potřebujete k stavebním pracem další informace, poradenství nebo cenovou kalkulaci, neváhejte stavební firmu DVASTAF GROUP kontaktovat přímo přes tento formulář, případně zde jsou naše kompletní kontakty.